Відгуки

Сторінка відгуків про роботу автошколи “Третій Такт” у Львові. Колишні учні, а нині – вправні та відповідальні водії, діляться своїми думками та спогадами про наші курси водіння.

Залишайте також свої відгуки, адже вони допоможуть визначитись тим, хто шукає курси водіння.

35 думки про “Відгуки”

   1. Орест Йосипович Свята Людина! Сергій Олександрович супер інструктор та лектор! Раджу всім, не пошкодуєте??

  1. Григорій

   Оцінюю на 5/5, претензії до лектора та інструктора не має, працюють дуже професійно, всім рекомендую!

  2. Андіана

   Водіння у Сергія Олександровича, на високому рівні,він професіонал у своїй справі!Також з ним ніколи не буває нудно,завжди весело і багато чого можна в нього повчитися. Рекомендую записатися до нього на водіння!Повірте, ви не пожалкуєте!

 1. Ярославна

  Дуже задоволена навчанням в цій автошколі. Досвідченні інструктори та професіонали своєї справи. Рекомендую !

 2. Ярославна

  Чудова автошкола, інструктори-професіонали своєї справи. Рекомендую!!!

 3. Андрій

  Прекрасна автошкола. Хороші і вічливі інструктори та лектор. Сервісом задоволений.

 4. Дякую за навчання! Дякую за те ,що маєте терпіння до учнів, не кричите, не сваритесь під час водіння, бо не все так легко напочатку. Дякую лектору за змістовні лекції.

 5. Про “Третій Такт” дізналась від чоловіка та друзів. На теоретичній частині лектор усе доступно пояснював і завжди задавав запитання про різні ситуації на дорогах і по правилах, щоб розрухати наше мислення. Безумовно на лекції вартує ходити! На водіння потрапила до інструктора Сергія Олександровича, це хороший фахівець, спокійний та розсудливий викладач, який дійсно знає, як навчати водити машину та побороти свій страх на дорозі. Відводила трохи більше годин, ніж потрібно, та планую у майбутньому звернутись до Сергія Олександровича знову на науку. Сміливо рекомендую “Третій Такт”, адже тут працюють хороші спеціалісти!

 6. Христина

  Навчання у “Третьому Такті” мені дуже сподобалось! Лектори та інструктори – професіонали у своїй справі. Лекції дуже цікаві та інформативні, а навчання водінню проходить легко та спокійно.

 7. Олексій

  Прекрасно
  Сергій Олександрович чудовий інструктор і лектор, який знає як навчити водити авто навіть повних “чайників”. Всім раджу, не пошкодуєте!

 8. Якщо ви хочете записатися в автошколу то прочитайте мій коментар. Закінчила автошколу давно, проте під час інтенсивного водіння зрозуміла, що варто попередити інших.
  Найголовніше – це уроки водіння, я не знаю що це за інструктор, який вчить їздити лише на другій передачі, після закінчення автошколи, довелося звикати до перемикання передач під час руху. Це мав навчити мій інструктор Роман Миколайович. Під час занять їздити на каву з іншими інструкторами і витрачати мій оплачений час. Щоб інструктор навчив паркуватися, то потрібно було нагадувати та просити.
  Майданчика ця автошкола не має, тому якщо хочете складати іспит, одна з частин якого – майданчик, це нереально. За все потрібно платити окремо, навіть за завершальний іспит у автошколі. Директор вимагає гроші не зрозуміло за що, при тому що ціна в автошколі не найнижча.
  В результаті, прийшлося брати окремий курс в іншій автошколі. Тому не витрачайте свої кошти на цю жахливу автошколу, не рекомендую нікому.

 9. Валентин Курило

  Сергій Олександрович нормальний інструктор.Хто хоче вдосконалити водіння звоніть йому 0985174325

 10. Валентин Курило

  Сергій Олександрович нормальний інструктор.Хто хоче вдосконалити водіння дзвоніть 0985174325

 11. Орест Йосифович мене от правда навчив їздити. Дуже адекватний і приємний інструктор!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору